תפריט
   לשון ודקדוק
  חיבור והבעה

   אלי  פררה

ברוכים הבאים: ל"בגרות בספרות"

האתר לסיכומים בספרות, הגדול ביותר באינטרנט (ל 2- יח"ל)
באתר תמצאו הרבה סיכומים ליצירות הנלמדות לבגרות, (2 יח"ל) יותר מכל אתר אחר. הסיכומים יסופקו למי שרכש את הספר: "משולחן הניתוחים הספרותיים".
שימו לב טוב טוב! שהיצירות ב"מיקודים" אינן בהכרח יצירות שעליהן תתבסס בחינת הבגרות, כי על התלמיד לענות תשובות רק ליצירות שלמד בכיתתו בלבד ! ולא על פי היצירות שמופיעות במיקודים! בחינת הבגרות אינה מבוססת רק על היצירות שבספרי המיקוד. ייתכן מאוד שבפרקי הרומאן, הספור הקצר או הדרמה יופיעו שאלות ליצירות שלמדתם בכיתה ואינן מופיעות ב"מיקודים" 2007.  במיקודים אכן תמצאו את כל שירי החובה שבפרק השירה, אבל אותם ניתן להוריד מהאתר שלנו בחינם.  לעומת זאת בספר שאנו מציעים: "משולחן הניתוחים הספרותיים" יש בו הרבה יותר סיכומים. והיה אם יחסר לכם סיכום כלשהו, שאין בספר, תבקשו אותו כאן באתר ב - צור קשר 

לכתובת הדוא"ל: sikumimbesafrut@Gmail.com

למה לקנות "מיקודים" אם אתם מקבלים את הסיכומים בחינם? ולמה להתרוצץ באינטרנט לחפש סיכומים בספרות? הכל כאן! האתר והספר מיועדים לכיתות יוד ועד כיתות י"א ו-י"ב ברמה של 2 יח"ל;  וכן לתלמידי מכללות ובי"ס ערב לבגרות. מהספר ומהאתר תעזרו להתכונן לבחינות בסמסטרים, לבחינות המתכונת והבגרות. הספר כבר בחנויות על המדפים!
* למעוניינים אנו מספקים כאן תוכניות הלימודים הכללית ל- 2 יח"ל בספרות. לפני המיקוד! 
להורדת תוכניות הלימודים - לחץ כאן 

להורדת סיכומים בספרות - לחץ כאן

להורדת סיכומים בהיסטוריה - לחץ כאן

כל מה שמופיע כאן ברשימת היצירות, יש לנו סיכום מן המוכן.

      


בגרות בספרות, כל הזכויות על אתר זה שמורות, 2004 ©
תכנות ובנייה:
עידן אופק
עיצוב ועריכה:
ליאור רווח